Heets Sigara Çeşitleri IQOS Heets Uygun Fiyat Sipariş Ver

Heets Sigara Çeşitleri IQOS Heets ürünlerini uygun fiyat, kapıda ödeme ve hızlı teslimat imkanı ile satın alabilirsiniz. Başta Heets Amber, Yellow Sarı ve Sienna olmak üzere, Turkuaz, Green Zing, Noor, gibi ürünleri stoklarımızda yer vermekteyiz. Bu ürünlerde fiyatlar ülke bazında değişim göstermekte olup, Heets Kazakistan, Heets Ukrayna, Heets İsviçre ve Heets Kıbrıs çeşitleri stoklarımızda bulunmaktadır.

700 
700 
800 
700 
800 
700 
800 
700 
700 800 

 

IQOS Heets Karton Çeşitleri Kampanyalı Fiyatı ile buhardan.net'da

İçerik Yazısı

IQOS Heets Ürünlerinde Plastik mi Var?

En sık sorulan sorulardan biri, sözde "Plastik" veya cihazla birlikte kullanılan IQOS tütün filtresinde bulunanlar. Gerçek şu ki, IQOS'taki biyopolimer filtre, biyolojik olarak parçalanabilen polilaktik asitten yapılmıştır. Mısır nişastası, tapyoka (nişasta veya kökler) veya şeker kamışından elde edilir. Kolay ayrışması nedeniyle, bu malzeme tıpta (duvarlar, dişler, implantlar vb.) ve ayrıca bir dizi tüketim malının üretiminde yaygın olarak kullanılmaktadır. IQOS'taki biyopolimer filtre, buharı soğutmak ve zararlı maddeleri daha da azaltmak için kullanılır. Çubuğu kullanırken, bu filtre buharın sıcaklığı nedeniyle sertleşir ve normal bir fiziksel reaksiyon olan görünümünü değiştirir. Çalışmalar, bu filtrenin aerosolün toksisitesini etkilemediğini göstermiştir.

IQOS Heets Sigara Nereden Alabilirim?

Orijinal Heets karton ürünlerini güvenle alabileceğiniz en uygun adres tabii ki buhardan.net internet sitesidir. Kapıda ödeme imkanı sunan ve İstanbul içi aynı gün teslimat seçenekleri yer alan sitede, sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktan mutluluk duyan bir ekip yer alır.

Heets Sigara Nedir?Heets ürünlerinde Ülke Farklılıkları Nedir?

Sitemizde Heets çeşitleri Kıbrıs başta olmak üzere, Kazakistan ve Bulgaristan ürünleri satışı yapılmaktadır. Ülke farklılığı Heets ürünleri içerisinde yer alan çubukların kalitesi ile ilgilidir. En kaliteli olanlar sırası ile Kıbrıs, Bulgaristan ve Kazakistan olarak sıralayabiliriz.